Kojení, dětské koliky

Na této stránce uveřejňuji zkušenosti, které mi zaslaly čerstvé maminky. Vždy mě potěší, když mi zákaznice napíše, že jí produkt Emulips doporučila laktační poradkyně, ale podotýkám nečekejte zázraky hned po pár dnech. Tento produkt není lékem, ale je doplňkem stravy, takže je třeba ho užívat pravidelně a dlouhodoběji.

V horních řádcích naleznete pozitivní zkušenosti a za nimi ty, kdy zákaznice čekaly od produktu více.

 • Dobrý den, ráda bych si opět objednala Emulips Anýz, můj chlapeček má už skoro devět měsíců a od doby co užíváme Emulips netrpěl ani jednou bolestí bříška, mlíčka máme pořád dostatek a upravilo se i moje trávení. S výrobkem jsem spokojena a určitě ho vřele doporučuji i ostatním co s ním zatím nemají zkušenosti!.. Magda V. ( 19.10.11 )

 

 • Emulips užívám již dva měsíce, plně kojím, chodím pravidelně na toaletu a dokonce ikdyž jsem tomu moc nevěřila váha jde pomalu dolů.... Markéta M. ( 28.9.11)

 

 • Emulips jsem kupovala na podporu laktace a jsem s ním spokojená, jen váha by mi mohla jít trochu dolů... Markéta M. ( 25.8.11 )

 

 • Emulips si objednávám už po třetí, jsem s ním spokojená, mateřského mléka mám dostatek a od té doby co jej užívám netrpěl malý kolikou ani nadýmáním bříška! I moje trávení se upravilo! Užívám jej dvakrát denně, 10 kapek po jídle! Jednoduše ...jsem s přípravkem spokojena!:-)... Magda V. ( 22.8.2011 )

 

 • Přípravek Emulips jsem už vyzkoušela na podporu kojení. Malá má už 16 měsíců a kojím jí pořád....Mária F. ( 11.8.11 )

 

 • ...chtěla bych si opět zakoupit Emulips Anýz na podporu tvorby mateřského mléka! Přípravek užívám 2xdenně, po 10ti kapkách. Zatím jsem nějaké velké změny nezaregistrovala, ale doufám že s druhou lahvičkou se objeví, u někoho je to hned, někdo si musí počkat!:o) Přípravku věřím, poradila mi jej kamarádka která s ním má dobrou zkušenost! Změny jsem nezpozorovala zatím u sebe, ale můj maličký od té doby co přípravek užívám netrpěl bolestí bříška! ... Magda V. (13.7.11)

 

 • ...s produktem Emulips anýz jsem maximálně spokojená, malý po tom netrpí tolik na ,, prdíky´´. I mě se po to zažívání zlepšilo... Můžu všem jen doporučit...Petra. H. ( 8.9.10 )

 

 • s užíváním Emulipsu jsem zatím spokojená.Mám pětiměsíční miminko a po porodu jsem měla problémy s trávením a zácpou.Což se krásně spravilo.Malého kojím,ale jelikož mám tři děti.....mám se co ohánět a někdy jsem měla problémy,nebo spíš výkyvy s tvorbou mléka.Musím říct,že i tento problém zmizel a kojím vesele dál... Kamila K. (30.8.10 )

 

 • ..syn se díky Emulipsu zbavil protivných větrů a bolestivého bříška... (19.10.10)

 

 • ... při užívání Emulipsu má sestra zaznamenala kvalitnější mléko a snadnější kojení... (19.10.10)

 

 • .. děkuji za Emulips, který opravdu funguje. Měla jsem obavy, že nebudu moct kojit, jelikož se mi nenalévaly prsa. Už v porodnici po porodu, jsem měla tolik mléka, že jsem ho rozdávala druhým maminkám...Katka ( 19.10.10)

 

 • Emulips jsem si zakoupila na základě rady kamarádky, ačkoliv jsem nevěděla o variantách příchutí, tak jsem nezvolila Emulips anýz - kupovala jsem si to hlavně za účelem zlepšení kojení a trávení, s produktem jsem velice spokojená, ale věřím, že lepší by byl v tomto případu s příchutí anýz, který si určitě v brzké době objednám. Nemohu říci, jestli po tak krátké době jsou hned znát nějaké výsledky, ale určitě se cítím lépe, co se týče nadýmání, trávení a v mém případě si myslím, že i kojení (nekojím tak často) a trávení miminka je lepší, uvidím po delší době, ale spokojená určitě jsem. Musím říci, že v tom shonu ohledně miminka si kolikrát Emulips zapomenu vzít, ale snažím se ho brát pravidelně. Klára T. ( 20.10.10 )

 

 • Vypoužívala jsem jednu lahvičku Emulipsu. Nemám pocit, že by mi to pomohlo upravit zažívání, na druhou stranu, je asi lahvička málo - nevím. Nejvíce jsem jeho účinky poznala na zvýšení produkce mateřského mléka. Na toto bych ho bezvýhrad doporučila..

 

 • zakoupila jsem si produkt Emulips za účelem podpory mateřského mléka. Produk užívám několikrát za den a s produktem jsem spokojená zatím částečně, ale ještě jsem nedovyužívala celou lahvičku.... zkušenost zaslaná přes dotazník ( 13.6.11)

 

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Příběhy od zákazníků, kteří nebyli s produkty spokojeni:

 • ..Produkt Emulips anýz na to, kolik stojí je bohužel bez funkce.Do dnešního dne se manželka pořádně nerozkojila ikdyž ho bere pravidelně.... Alois 14.5.2011
 • bohužel mi přípravek Emulips se zvýšením produkce mateřského mléka výrazně nepomohl, s Vaším obchodem jsem však byla velmi spokojená a v budoucnu si další přípravky ráda objednám... Jana E. ( 9.11.11 )
Tipy o zdraví

Nechte si na Váš email zasílat několikrát týdně kratičké tipy na téma zdraví:

 • hubnutí
 • zdravotní problémy
 • duševní pohoda
 • .......

Stačí vložit Váš email do formuláře. Kdykoliv se můžete lehce odhlásit

 
 

Novinky a tipy cca 1 x za měsíc
Dotazy a eshop

http://www.okg-fit.cz/usedmikrasek

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a uvítám i náměty a tipy na zlepšení

Nový blok

Vydělávejte svým webem nebo si přivedte zákazníky !

ads.ranky.cz - textová reklama

Nový blok