Duševní nepohoda

Na této stránce si můžete přečíst něco o problémech s pár tipy na řešení. Také zde naleznete knihy, které pomohly již mnoha lidem.

Je spousta nemocí které jsou způsobeny stresem, vyčerpáním, neustálým strachem o něco ( o práci, o peníze, o vztah, o dítě,… ). Proto je důležité o sebe dbát ne jen po fyzické stránce – péče o tělo, cvičení, zdravý životní styl, ale je třeba se zaměřit i na to duchovno, mít svou mysl pozitivně naladěnou, mít vyřešené vztahy ze svým okolím….

Asi si říkáte, že to je přece jasné to ví přece každý, ale realita je hold jiná. Těžko můžete být pozitivně naladěn když doma po vás štěká partner, v práci zase prudí šéf, zaměstnanci jsou pořád nespokojení a děti jednoduše zlobí.

Jojo je to náročné, ale když se problémy nahromadí a neřeší se, tak si člověk zadělává na ještě větší problémy z kterých neví kudy kam a z toho pak vznikají nejrůznější onemocnění a dost často někteří lidé tyto nevyřešenosti řeší sebevraždou.

Věřím, že každý problém má řešení, které můžete nalézt jak u lidí, kteří si daným problém prošli – snad není problém s kterým by se nikdo nesetkal a který by nikdo nevyřešil, tak u odborníků.

Lidi kteří si daným problém prošly můžete nalézt i v nejrůznějších diskuzích. Ptejte se, co jim nejvíce pomohlo jak ho řešily, nebo co se jim neosvědčilo.

Je fajn i čtení knih ve kterých můžete nalézt nejrůznější řešení. Například:

Pokud se Vám nedaří zbohatnout, mohou Vám pomoci tyto knihy:


Nejbohatší muž, jaký kdy žil - Steven K. Scott

 • Tato kniha Vám může hodně dát do života. Zde napsáno jak to kdysi to ten Šalamoun dělal, že se mu tak dařilo a jak padl, když se těmito radami neřídil. Tato kniha Vám může pomoci jak v osobním tak i v pracovním životě. Kniha se dobře čte.

Nejbohatší muž v Babylóně -George S. Clason

 • Zde jsou popsány postupy, jak peníze vydělat, udržet si je a jak se dostat z dluhů. Velmi hezky napsaná a čtivá kniha.

Na téma osobní pohody jsou napsány knihy:


Tajemství - Rhonda Byrne

 • Zde můžete získat rady jak přitáhnout vše co si přejete. K této knize byl napsán i dokument, který si můžete stáhnout na internetu.

Tajemství srdce - Schache Ruediger

 • Tato kniha Vám může poradit ve vztazích. Přiznám se, že se mi nečetla tak dobře jako ty předchozí uvedené, ale to je pouze můj osobní názor. Také jsem v ní získala spousty dobrých rad a tipů.

Bible

 • Ne nadarmo se jí říká kniha knih. Zde můžete nalézt veškeré odpovědi na své otázky- Je třeba pochopit myšlení lidí kteří ji psali.

Uzdravení rodových kořenů - Kenneth McAll

 • Zde se můžete dočíst o lidech kteří trpěli nemocemi u nichž lékaři neznali příčinu a nebo na jejichž nemoc nefungovala žádná z klasických léčeb. Autor této knihy je psychiatr, který se část svého života věnoval léčbě pacientů u nichž si ani samotní lékaři nevěděli rady. Autor byl silně věřícím člověkem proto je tato kniha vhodná právě pro věřící.

Tip:

 • Pokud by jste si rádi přečetli jakoukoliv z výše uvedených knih a nebo nějakou jinou a nechtějí se Vám tyto knihy kupovat za plnou cenu, doporučuji prolistovat některé z interních serverů. Například:
Tipy o zdraví

Nechte si na Váš email zasílat několikrát týdně kratičké tipy na téma zdraví:

 • hubnutí
 • zdravotní problémy
 • duševní pohoda
 • .......

Stačí vložit Váš email do formuláře. Kdykoliv se můžete lehce odhlásit

 
 

Novinky a tipy cca 1 x za měsíc
Dotazy a eshop

http://www.okg-fit.cz/usedmikrasek

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a uvítám i náměty a tipy na zlepšení

Nový blok

Vydělávejte svým webem nebo si přivedte zákazníky !

ads.ranky.cz - textová reklama

Nový blok